#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#209“The Invasions of England & Ireland” en “The invasions of Scotland”. 2 geografische gravures met thema naar titel.
"The Invasions of England & Ireland" and "The invasions of Scotland". A lot of 2 geographical engravings with a theme matching their title.No longer availableDim. 36x48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#353Vieux BruxellesEen wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.
A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.No longer availableDim. 11 x Ø21,5cmEstimate: € 75 / 125 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40