#51Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
A green patinated bronze bust of a young boy on a marble pedestal, signed Nelson on the back.No longer availableDim. h 41.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#130Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65 x 105cmEstimate: € 400 / 600