#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#238Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.No longer availableDim. 24 x 20cmEstimate: € 50 / 80 -
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableEstimate: € 35 / 70