#140Een parelhalssnoer bezet met 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#539René Engelen“Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a seated woman. Congo.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 60 / 80