#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#81Boch FrèresEen meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#118Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 70 / 100 -
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#139Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Farm in a landscape with pond." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 61 x 99cmEstimate: € 100 / 150