#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#412Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.No longer availableDim. h 85 x b 54 cmEstimate: € 240 / 320 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
A solid oak trunk with iron fittings.No longer availableDim. 47 x 103 x 47 cmEstimate: € 80 / 120