#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60