#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 50 / 60