#179Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 150 x 70cmEstimate: € 40 / 60