#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
A bronze sculpture of a hawk on a marble pedestal, with signature and foundry stamp.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120