#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
An earthenware Moseka candlestick. Congo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 50 / 70