#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#183Carl Zeiss, JenaEen Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 250 / 300 -
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120