#134Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#54War MackenPeriod: 1883-1970“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 39cmEstimate: € 80 / 120 -
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
A light oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 75 x 109 x 48cmEstimate: € 60 / 80