#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.No longer availableDim. h 22 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60