#538Raynaud & Co. LimogesEen 60-delig Frans porseleinen servies. Bestaande uit 12 tassen en 12 schotels, 12 soepkommetjes en 12 schotels, 12 bordjes. Onderaan gemerkt. Model Koutani, Imari stijl, celadon blauw-wit met vergulde details.
#685Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#566Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#226Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#515Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.
#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
#606Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.
#349Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
#575Een eikenhouten commode met 3 laden.
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#180Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire diamant van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 1000 / 1300 -
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#60Munt de CartierEen 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#373Een lot van 7 Duits porseleinen halfpopjes. Allen op de rug genummerd, diverse hoogtes.
A lot of 7 German porcelain half dolls. All numbered on the back, various heights.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 70 / 80 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#65Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
A vintage Art Deco bakelite umbrella stand, with a metal ring frame at the top and supported by 3 curved feet. Marked "Made in Belgium" at the bottom.No longer availableDim. 55 x Ø30cmEstimate: € 120 / 180