Similar lots by type
-
#115
Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350/450 -
#385
Vier 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 14,80 gEstimate: € 300/400 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750/1850 -
#215
Een 22 karaats geel gouden ring bezet met embleem van Rolex.
Bague en or jaune 22 ct à l’emblème de Rolex.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 100/150 -
#235
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400/500 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400/500 -
#125
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280/350 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250/350 -
#280
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200/2400 -
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750/1950 -
#295
Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.
Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.No longer availableDim. 19,74 gEstimate: € 200/300 -
#185
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300/400 -
#365
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260/350 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200/300 -
#15
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50/80 -
#175
Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350/1450 -
#12
Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#380
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200/300 -
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#35
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250/350 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 350/450 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200
Other lots in this auction
-
#389T. François
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#321
Een geguillocheerd zilveren sigarendoosje met houten binnenbakje.
Boîte à cigarettes en argent guilloché. Intérieur en bois.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#290
Een parelhalssnoer met zilveren slot.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#396
Een trumeau van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl, versierd met twee leeuwenkopjes, hermenfiguren en engeltjes.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance décoré de deux têtes de lion, de hermès et d’angelots.No longer availableDim. h: 192 cmEstimate: € 80/120 -
#464
“Abstract-expressionistische compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening De Bellefroid en gedateerd ‘87.
“Composition abstraite-expressionniste”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Bellefrois et la date ‘87.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#306
Een mahoniehouten speeltafeltje met en vilten speelvlak en een centrale poot, eindigend in drie leeuwenpoten. Fineer verbleekt en beschadigd op het blad. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou à tablette pliante. Pied central terminant en trois griffes de lion. Partie de la tablette décolorée et aux dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#31H. De Rave
“De oogst”. Een beeld van donkergepatineerd plaaster. Gesigneerd.
“La récolte”. Sculpture en plâtre à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#161
Een kleine mahoniehouten sideboard in Engelse stijl met één lade en een spiegel. XIXe eeuw.
Petit dressoir en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir et présentant un miroir. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 200/240 -
#589
Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief rond uitsparingen met een prunus op een terras. Japan, XIXde eeuw.
Paire de vases Imari en porcelaine polychrome. De forme balustre ils ont des rétrécissements vers le haut avec un col élargi. Motif de fleurs autour de cartouches aux prunus sur une terrasse. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/80 -
#630Rochas
Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#193
Een zilveren sigarettenhouder 800‰. Polen.
Boîte à cigarettes en argent. Poinçons polonais pour 800‰.No longer availableDim. 151,07 gEstimate: € 60/100