Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

Un bougeoir en laiton massif sur un trépied, décoré de têtes d'anges.
Dim. H. 52 cm
SKU: 2408210343.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #18

    Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.

    Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    “Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.

    “Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #48

    Een smeedijzeren schemerlamp met glazen kapje en marmeren voet.

    Une lampe de table en fer forgé avec abat-jour en verre et base en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsarmband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 22,15 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #119

    “Indonesisch tafereel(?)”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechtsonder.

    “Scène indonésienne(?)”. Huile sur toile. Illisiblement signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    “La Grande Classique de Longines”. Dameshorloge met quartzwerk. Geelgouden kast 18K en verguld metalen armband.

    La Grande Classique de Longines. Montre à quartz pour femme. Boîtier en or jaune 18 carats et bracelet en métal plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #448

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4& cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354

    “Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.

    Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #261

    Een geaccoleerd schoteltje van Delfts aardewerk met karikaturen in het decor. Omstreeks 1780. Randschilfer.

    Une soucoupe en faïence de Delft peinte avec des caricatures dans le décor. Vers 1780. Bord éclaté.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #317

    “Het schaakspel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt. ‘K.K.’

    Le jeu d'échecs. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué. 'K.K.'
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #234
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 69 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #276

    Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.

    Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More