#692Jaak Gorus“De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.
L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.No longer availableDim. 7,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#625Een halfronde gefineerde mahoniehouten wandtafel op tapse poten. Openklappend blad.
#48Een smeedijzeren schemerlamp met glazen kapje en marmeren voet.
#652Een ingekaderde reclame-affiche voor Tungsram Krypton.
#208Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
#232Verheijen“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
#395Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
#632Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
#304Een reclamespiegel van Coca Cola.
#642Albrecht Dürer“Kalvarie met de drie kruisen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Oude druk, uitgesneden en ingelijst.
#310Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee in briolet geslepen peridos met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de deux péridos taille briolet d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 750