Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

Un bougeoir en laiton massif sur un trépied, décoré de têtes d'anges.
Dim. H. 52 cm
SKU: 2408210343.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #487

    Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.

    Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #78

    Een lindenhouten Christusbeeld. Manco’s en letsels.

    Une statue du Christ en tilleul. Défauts et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502
    J. Sorolla

    “Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.

    Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.
    No longer available
    Dim. 36 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #353
    King’s, Capodimonte

    “Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.

    Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284
    J. Jansen

    “Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.

    Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.
    No longer available
    Dim. 31 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334
    Dries Van den Broeck

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/55 buiten de plaat. met droogstempel.

    “Portrait”. Une lithographie. Signée et numérotée 42/55 hors planche. Avec cachet sec.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een paar merkwaardige vazen van geglazurd aardewerk met bloesems in hoogreliëf. Gemerkt ‘Austria’ onderaan. Toegeschreven aan Riessner, Stellmacher & Keller. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases remarquables en faïence émaillée avec des fleurs en haut-relief. Marqué 'Austria' en bas. Attribué à Riessner, Stellmacher & Keller. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.

    Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.
    No longer available
    Dim. 104 x 107 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #161

    “Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.

    Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #588

    Een gefineerd houten schrijfmeubeltje met initialen ‘F.R.’ op ingelegd koperen schildje.

    Un bureau en bois plaqué avec les initiales 'F.R.' sur un écusson en cuivre incrusté.
    No longer available
    Dim. 13 x 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522

    Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Buffet à façade en acajou avec quatre portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 95 X 202,5 X 49 cm
    Estimate: € 150 / 240
  • #139
    René de Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.

    Village des Avins. Huile sur toile. Signée et datée 1930-31 au dos.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More