Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

Un bougeoir en laiton massif sur un trépied, décoré de têtes d'anges.
Dim. H. 52 cm
SKU: 2408210343.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #322

    Een bronzen scheepsbel.

    Une cloche de navire en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #483

    Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.

    Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #471

    Een paar tempelleeuwen van gesculpteerd zwart steen. Chinees werk. Enkele beschadigingen. XXe eeuw.

    Une paire de lions de temple en pierre noire sculptée. Travail chinois. Quelques dégâts. XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #692
    Jaak Gorus

    “De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.

    L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #429

    “White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.

    Blanc. Signature et date '79 au verso.
    No longer available
    Dim. 89 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #658

    Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.

    Un pot de pharmacie en faïence de Delft. Vers 1720.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #91
    Bauche à Gueux

    Een stalen brandkist.

    Un coffre-fort en acier.
    No longer available
    Dim. 20 X 37 X 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #31
    Goebel, Germany

    “Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #564
    Joseph Leyzen

    “Zebra’s”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gemonogrameerd en één gdateerd 2017.

    “Zèbres”. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux monogrammées et une datée 2017.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #132
    A. Vaes

    “Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #195

    Een 18 K geelgouden armband met een paardenhoofd en een licht blauwe steen.

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec une tête de cheval et une pierre bleu clair.
    No longer available
    Dim. 15,27 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More