#159Henri HeyligersPeriod: 1877-1967“Moeder met kinderen in een landelijk interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère avec enfants dans un intérieur rural. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 73 cmEstimate: € 500 / 600 -
#635Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
#661Kubistisch sculptuur. Gemonogrammeerd VT.
Sculpture cubiste. Monogrammée VT.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.
#247Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor en met gele rand. XVIIIe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft à décor bleu sur blanc et bord jaune. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230Een 18 K roze gouden armband.
#215Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#431Een Aziatisch gesculpteerd beeld van wortelhout. Een been beschadigd.
Une statue asiatique en bois de racine sculpté. Une jambe endommagée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 550 / 650 -
#584“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50 / 100 -
#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300