Other lots in this auction
-
#491Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc en trois parties d'après le modèle du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240 -
#458Grote bowl van Imari porselein. Japan, XIXde eeuw (haarscheur in de bodem).
Grand bol en porcelaine Imari. Japon, XIXème siècle (cheveu dans le fond).No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#370Twee 18 K geelgouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#441Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#445LipEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 28,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#513Een Cantonese puzzelbal op rijkelijk uitgewerkte ivoren sokkel met olifantjes. In originele doos.
Une boule de puzzle cantonaise sur un piédestal en ivoire richement élaboré avec des éléphants. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h:Estimate: € 700 / 750 -
Een collectie van 16 albums met postzegels, waarvan 5 van Nederland en de Overzeese gebieden, verder Indonesië, DDR, Nederland, Rwanda, Korea, Martinique, Tsjechoslowakije, Far Ör, Mozambique enz.
No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85 / 100 -
#642Albrecht Dürer“Kalvarie met de drie kruisen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Oude druk, uitgesneden en ingelijst.
Calvaire aux trois croix. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche. Estampe ancienne, découpée et encadrée.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#292Joseph FrançoisPeriod: 1759 -“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé. Petit dégât.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#501Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250 / 300 -
#645Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80 / 120

