#609Willy Vandersteen
#370Cordon Noir
#689
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
#568Pathé-Baby
Filmprojector “Pathé Baby” in houten omkasting, met documentatie.
#420
Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
#440
#460
Parelcollier met armband, zoetwaterparels met Amethist, zilveren slotjes.
Collier de perles avec bracelet, perles d'eau douce avec améthyste, fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#6
#303
#185
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct et d'onyx blanc.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#183
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
#132Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Panoramisch Landschap”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Paysage panoramique". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. h75cm x b82cmEstimate: € 175 / 200