Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#573LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300 / 400 -
#637Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#386Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#693Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180 / 220 -
#632Een ronde bronzen hanglantaarn.
Lanterne de vestibule ronde en bronze.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 260 / 300 -
#702Val Saint-LambertEen reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.
Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 80 -
#589Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#602Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#782Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 30 / 50 -
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#394Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.
Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#582Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#622Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#761Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#609Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#628Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#755Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100 -
#491Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Paire de vases pansus en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een commode van fruit- en dennenhout met drie laden. Eerste helft XIXe eeuw.
Commode en bois fruitier et sapin. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 85 x 114 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#108DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#384Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Leon Danchin“Canards” & “Chien de chasse aux canards”. Twee lithografieën, gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat.
“Canards” & “Chien de chasse aux canards”. Deux lithografies signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 35x60 & 25x25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#122“Ruiter in een landschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.
“Cavalier dans un payage”. Huile sur panneau dans le style du XIXe siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#350Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500 / 700 -
#467Een dodenbeeldje van de godin Oesjabti en een gesculpteerd ivoren krokodil.
Statuette des morts représentant la déesse Oesjabti ainsi qu’une crocodile en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 19 cm l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150

