Similar lots by type
-
#698Cosmos Meshed
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met bloemendecor. Belgische productie.
Tapis en laine nouée mécaniquement à décor floral. Fabrication belge.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#455
Twee verschillende handgeknoopte karpetjes, waarbij één van wol (gerepareerd) en één van wol en katoen.
Deux tapis différents noués à la main, un en laine (réparé) et un en laine et coton.No longer availableDim. 122 x 190 & 110 x 135 cmEstimate: € 30 / 40 -
#445
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171
Een paar bronzen tuinvazen met oren in de vorm van leeuwen.
Une paire de vases de jardin en bronze à anses en forme de lion.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 52 cmEstimate: € 350 / 450 -
#645
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse kleedjes. Slijtage.
Lot de quatre carpettes orientales nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 40 x 44; 81 x 110; 108 x 83 & 78 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
Un tapis en laine moderne noué à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#435
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Lot de trois tapis orientaux en laine différents noués à la main.No longer availableDim. 147 x 94; 170 x 104 & 167 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465
Twee handgeknoopte Oosterse wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 147 x 93 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#409Jon Baken
“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100Gozewijn Devillé
“Sudan, de laatste mannelijke noordelijke breedlipneushoorn”. Textielverharder op metalen constructie. Met naamplaquette. Tentoonstellingen o.m. in de Plantentuin te Meise.
"Soudan, le dernier rhinocéros à larges lèvres mâle du Nord". Durcisseur textile sur construction métallique. Avec plaquette au nom. Expo: e.a. Le Jardin des Plantes de Meise.No longer availableDim. 193 x 120 x 600 cm +/- 270 kgEstimate: € 2000 / 3000 -
#565
Een gesculpteerd hardhouten Aziatische salontafel. Met glazen blad.
Une table basse asiatique en bois dur sculpté. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 44 x 128 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#575
Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Fauteuil à la reine, sculpté dans le style Régence.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#632Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.
« Accroupi 2 ». Gravure. Signée et Epreuve d'artiste hors planche.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#207
Een Belgische sabel. Met inscriptie van de houder. Tweede helft XIXe eeuw. Punt van de schede is los.
Un sabre belge. Avec inscription du propriétaire. Seconde moitié XIXème siècle. La pointe de la gaine est lâche.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 200 / 250 -
#234H. Verheyen
“Het kaartspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Le jeu de cartes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#581
Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#348
Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in barokke stijl, bekleed met rood fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style baroque, tapissé de velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60