#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
#817Twee Kameroenese Douala maskers
Deux masques Douala du Cameroun.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
#80Een 18 karaats geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 en 10 saffieren samen ± 0,50 ct.
Une bague ‘Toi et Moi’ en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et dix saphirs, ensemble ± 0,50 ct.No longer availableDim. 14,87 gEstimate: € 750 / 850 -
#697Twee Chinese figuren met ruyi van meerkleurig porselein.
#194“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#369Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
#811Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#552B.C. Noltee“Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Filles dans une rue d’Amsterdam”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#165Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500 / 600