#635Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#399“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#73Een paar siervaasjes van roze marmer.
#127Een oude telefoon van onyx en messing.
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#41Derringer, PhiladelphiaEen klein vuursteenpistool.
Un petit pistolet à silex.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
#335Vier paar verschillende oorbelletjes.
Quatre paires de boucles d'oreilles différentes.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 70 / 100 -
#398Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor de coq multicolore.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45