#376
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#261
Twee messingen kandelaars. XVIIIe eeuw.
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#142Omer Coppens
“Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#313
Art nouveau coupe met fazant.
#177
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450 / 650 -
#699
Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#356
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#306
Een kleine houten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met groen marmeren blad.
#55
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#249J. Stroosnijder
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 200 / 280