Similar lots by type
-
#358
Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#687
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240 -
#432
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#328
Grote schotel van blauw en wit aardewerk met bloemendecor. Achteraan gemerkt: Delft Royal Gouda Holland en genummerd 2965/40. Evenals een kalebasvormige vaas met blauw en wit decor, gemonteerd als lamp, onderaan gemerkt: Delft.
Un grand plat en faïence bleue et blanche, décor de fleurs. Marque au dos: Delft Gouda Royal Holland et numéroté 2965/40. Avec un vase gourde à décor bleu et blanc, monté en pied de lampe, marque sous la base: Delft.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 20/30 -
#338
Een vaas van meerkleurig aardewerk met schepen in het decor. Perugia, Italië.
Un vase en faïence polychrome, décor de bateaux . Pérouse, Italie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#505
Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40/50 -
#353
“Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.
”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#48
Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20/25 -
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#333Fontinelle
“Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.
”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#468
“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#21
Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#673
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140/160 -
#457
Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.No longer availableDim. h: 27 cm op sokkelEstimate: € 25/35 -
#715
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100/120 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#2
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#861Gaïtaud
Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#880
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#858
“Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.
”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#348Simboli
Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.
Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#367
Drie diverse pre-Columbiaanse beeldjes van terracotta.
Trois statues en terre-cuite, période précolombienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#113
Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met gedreven decor.
Une canne en bois à manche en argent 800‰ et décor repoussé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#421
Een houten vruchtbaarheidsbeeldje versierd met kralen en gemonteerd op een bel. Namje (Kameroen).
Une statue de fertilité en bois, décoration de perles et monté sur une sonnette. Namje, Cameroun.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/80 -
#840
Een Arabisch wandrekje met een galerijtje en versierd met inlegwerk.
Etagère murale arabe présentant une petite galerie et décorée d’incrustations.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#666Kelim Zagros
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800/900 -
#29Jean StevanPeriod: 1896 - 1962
“Hoeve naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette près d’un courant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#834
Een Afrikaans wandpaneeltje met houtsnijwerk.
Un petit panneau africain, gravure sur bois.No longer availableDim. l: 22cm ; h : 40 cmEstimate: € 30/50 -
#291
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#319
“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#310
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350/450