Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.

Een meerkleurig aardewerken schenkkan.

Une cruche en terre cuite multicolore.
Dim. h: 25 cm
SKU: 1312220007.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549
    Gaston Relens

    “Dorpszicht met kerk en rivier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een boek van de kunstenaar aan toe.

    "Vue du village avec église et rivière." Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons un livre de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 70 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.

    Un singe en bronze cubiste. Figurine art déco.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #671

    Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.

    Trois figurines en cristal coulé, dont l'une représente un ours polaire avec son petit, un hibou et un dauphin. Le dernier marqué par Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h. 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #382

    “Abstract in rood met witte stippen.” Gemengde techniek op papier.

    "Abstrait en rouge avec des points blancs." Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Een bord van veelkleurig Chinees porselein met Canton decor. Verguld bronzen montuur en voetstuk met rankenmotief.

    Une assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. Monture et socle en bronze doré à motif de vrilles.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    “Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.

    « Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #534

    Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.

    Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #348

    Een ebbenhouten bestekkistje, ingelegd met fruithouten bies. Benen bolpootjes. Gecompartimenteerde binnenkant met fluweel bekleed. Zonder sleuteltje.

    Un coffret à couverts en ébène, incrusté de garnitures en bois fruitier. Pieds boule en os. Intérieur compartimenté doublé de velours. Sans clé.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64
    François Luyckx

    “Vrouwelijk naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    "Nu féminin". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #62
    L. Ellerman

    “Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.

    Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.
    No longer available
    Dim. 74 x 116 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #536
    Hiëronymus Hopfer
    Period: 1500-1550

    “Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.

    “Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More