Similar lots by type
-
#384
Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.
Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/40 -
#248
Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.
Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/250 -
#568
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#109
“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
Marie de Bourgogne. Un carreau en terre cuite peint à la main.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#283
“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.
Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.No longer availableDim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cmEstimate: € 80/100 -
#578
Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#689Wood & Sons, England
Een theeserviesje van zachte pasta met een blauw decor van vruchten. Engels werk. Compleet voor acht personen.
Un service à thé à pâtes molles avec un décor de fruits bleus. Travail anglais. Complet pour huit personnes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#538
Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#437
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 50/80 -
#607
Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.
Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#16
Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
Une jardinière en faïence blanche sur socle.No longer availableDim. h: 53 + 19 cmEstimate: € 36/50 -
#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
Un vase antique en poterie Song. Découverte archéologique.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 250/300 -
#313
Een paar hondjes van deels verguld Staffordshireaardewerk. We voegen er een groepje cvan een vrouw bij een vos met jong aan toe. (Beschadigd).
Une paire de chiens en poterie Staffordshire partiellement dorée. Nous ajoutons un groupe d'une femelle avec un renard avec son petit. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27,5 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#304
Een stelletje van vijf aardewerken apothekerspotjes, waarbij drie met blauw en wit decor en twee meerkleurig. Apocrief merk van De Drie Klokken onderaan.
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#287
Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#357
Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
Un double encrier en poterie de Rouen.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30/35 -
#678
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10/20 -
#243
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en poterie de Torhout à décor de chardon stylisé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#268
“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#231
Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60/80 -
#171Royal Bonn
Een aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#212Newhall, Hanley.
Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.
Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#564
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#626
Een eikenhouten Engels wandtafeltje met twee opklapbare zijblaadjes en met een lade.
Une table murale en chêne anglais avec deux rallonges latérales rabattables et avec un tiroir.No longer availableDim. 86 x 98 x 50 cmEstimate: € 50/70 -
#577
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#329
“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60/80 -
#649
Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.No longer availableDim. 95 x 68 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#177
Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.
Un porte-toast en argent, orné d'un lion ailé.No longer availableDim. h: 13,5 cm 483,14 gEstimate: € 220/300 -
#479Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Portrait de femme. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#686C.M. Hammar, Göteborg
Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 50/80 -
#517
“Vrouw met bloemen”. Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoren beeldje op houten sokkel. China, medio XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire finement sculpté et polychrome sur socle en bois. Chine, milieu du 20e siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 460/500 -
#262
“Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.
Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#218Delvaux, Bruxelles
Een handtas in toile de cuir. Model calicot.
Un sac à main en toile de cuir. Modèle calicot.No longer availableEstimate: € 480/550 -
#340
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +-0,38 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250/300