Other lots in this auction
-
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
Deux pièces décoratives en forme de corne en cuivre martelé, repoussé et argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69
“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
"Borgafjall, Laponie." Huile sur carton. Daté 1953. Monogrammé 'LH'.No longer availableDim. H 34 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#570
Een eikenhouten kloosterbank.
Un banc de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 126,5 x 36 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152
“Portret van Johann Fride Richder Ander, ofte Johann Friedrich II von Sachsen, genaamd Der Mittlere”. Olieverf op doek. Herdoekt en gerestaureerd. Midden XVIde eeuw. Herkomst: Kasteel van Moerbeke.
Portrait de Johann Fride Richder Ander, ou Johann Friedrich II von Sachsen, dit Der Mittlere. Huile sur toile. Rentoilée et restaurée. Milieu XVIe siècle. Origine : Château de Moerbeke.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#40
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,33 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 480 / 550 -
#46
Drie eenvoudige eikenhouten gigognetafeltjes.
Trois tables gigogne sobres en chêne.No longer availableDim. 44 x 49 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#137
Een beeld van een oude man uit de collectie van het Volk van Laaf. Efteling Holland. Genummerd en met stempel.
Une statue d'un vieil homme de la collection du peuple de Laaf. Efteling Hollande. Numérotée et marquée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#274Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Cathédrale d’Amiens”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “1e état”.
Cathédrale d'Amiens. Gravure. Signée à l'extérieur de la planche et « 1er état ».No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 150 / 250 -
#651
Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470
Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.
Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 124 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#234H. Verheyen
“Het kaartspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Le jeu de cartes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#607
Een lot van twaalf miniatuur Chinees porseleinen vaasjes. In hangkastje.
Lot de douze vases miniatures en porcelaine de Chine. Dans un placard à suspendre.No longer availableDim. H:3-5cmEstimate: € 40 / 60