#332Een gefineerd naai-/ toilettafeltje met lade en diverse vakjes onder het blad met spiegel.
Table de couture/coiffeuse en placage avec tiroir et divers compartiments sous la tablette avec miroir.No longer availableDim. 74 x 45 x 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#561Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
#122Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij laag tij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#170Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 580 / 650 -
#457Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#597Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.
Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.No longer availableDim. h: 67 en 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#658Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
#289Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#404Franz Herbelot“Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.
"Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 11 x 13 cmEstimate: € 100 / 120