Similar lots by type
-
#759
Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
Cinq pots à épices en grès allemand multicolore.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#463Guerin
Een bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een meerkleurig aardwerken sierjardinière met een decor van griffioenen.
Une jardinière ornementale en faïence multicolore à décor de griffons.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#126
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#18
Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#498Guerin
Een sierkruikje van meerkleurig geglazuurd decor van vissen. Onderaan gemerkt.
Une cruche décorative de poisson émaillé multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#515
Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229
“Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.
Madame du Barry. Buste en terre cuite. Petit dégât.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#778
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#347
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#741
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#354
Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.
Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.No longer availableDim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28
Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473
Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#133
Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#458Guerin
Een tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un pot à tabac en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#17
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#67Eugène Polot
“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#697
Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651
Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van een hinde en bloemen.
Une plaque ovale en poterie persane avec un décor multicolore représentant une biche et des fleurs.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#313
Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.
Deux paires d'assiettes en faïence française multicolores.No longer availableDim. Ø: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#723Guerin, Bouffioulx
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met leeuwenschild en blauwvoet. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore avec écusson de lion et base bleue. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#397
Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7
Een paar kruikjes in de vorm van zittende hondjes van Staffordshire-aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cruches pour chiens en poterie Staffordshire. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#707Goebel, Germany
“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#535
Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360 / 380 -
#4
Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.
Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.No longer availableDim. 50 x 42 cm (kader)Estimate: € 25 / 35 -
#477
Een oude wijze met perzik van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Staf manco.
Un vieux sage à la pêche en porcelaine chinoise multicolore. Marqué en bas. Canne manque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#137Christofle
Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#617
Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#634
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963
“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#47
Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
Pied de lampe en laiton de style baroque porté par quatre putti.No longer availableDim. h: 85 cm (m.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#378
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. l: 50 cm -
#405Givenchy
Een achthoekige hervulbare balpen. In etui.
Stylo-bille octogonal dans son étui.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#457
Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
Une statue de Garuda en bois sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 80