Similar lots by type
-
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#338
Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#451
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32 / 38 -
#258Gallé
Een siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#131Montjoye - Legras
Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#373
Een lot oud apothekersglaswerk, bestaande uit flesjes, schaaltjes, buisjes, enz.
Lot de verrerie de pharmacien dont bouteilles, plats, tubes etc.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#404
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#508
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 65 / 85
Other lots in this auction
-
#276
Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
Une table en chêne à allonges de style Henri II.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 50 / 60 -
#331
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#703
Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
Lot de vieilles notes bancaires (XXe siècle) dont argent belge, argent et Notgeld allemand et autrichien (Mark et Heller).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#88Ancienne Fabrique Royale, Limoges
Een theeserviesje, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en tien kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Petit service à thé comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et soucoupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cm (theepot)Estimate: € 40 / 60 -
#144Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#619
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#174Hendrik Willem Van VoordenPeriod: 1870 - 1946
“Visser in een Hollands rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Pêcher dans un paysage rupestre hollandais”. Huile sur toile. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#26
Een reeks van vijf Engelse mahoniehouten stoelen.
Suite de cinq chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#72Beaufort
“Zicht op de Zimmertoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la tour Zimmer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#680
Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#93
Een vol messingen kandelaar met tien lichtpunten.
Candélabre en laiton massif à dix points de lumière.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100 / 120