#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#250Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#28HergéDe avonturen van Kuifje - De sigaren van de Farao. Eerste druk, 1955, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - Cigars of the Pharaoh (Dutch). First edition, 1955, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#82“Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.
"Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.No longer availableDim. 39,5 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120