#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#630Heinrich, GermanyEen uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#503Een paar gefumeerde glazen vazen, koud beschilderd met een bloemenmotief. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd.
A pair of smoked glass vases, hand-painted with a floral motif. Circa 1900. Numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Philippe Starck‘Bubu 1er’, Philippe Starck. Een verzameldoos met vier miniaturen van de iconische kruk. Xo by Starck.
'Bubu 1st', Philippe Starck. A collection box with four miniatures of the iconic stool. Xo by Starck.No longer availableDim. 12 x 32 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#141Een aarden kommetje, Iran, Nishapur, 10e eeuws. Gerestaureerd.
An earthenware bowl, Iran, Nishapur, 10th century. Restored.No longer availableDim. h 4 x Ø 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
A bronze statue of a rooster, signed T. Hinod? One leg is broken.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 30 / 40