#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Minton, EnglandEen uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.
An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#421Een uit Murano glaspasta geboetseerde afbeelding van een abstract gelaat.
A depiction of an abstract face sculpted from Murano glass paste.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80