#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Een art deco coupe van aardewerk versierd met twee vrouwen. Gemerkt 1829.
An Art Deco bowl in faience decorated with two women. Marked 1829.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#642Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.
A wrought-iron lamp base decorated with roses and leaves. Approx. 1930.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.
A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 1600 / 1800