#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#125Een donker eikenhouten eettafel met kruisverbinding in H, 4 gesculpteerde bolpoten en uitschuifbare bladen.
A dark oak dining table with H-shaped cross connections, 4 carved ball legs, and extendable leaves.No longer availableDim. 78 x 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 160 -
#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#28HergéDe avonturen van Kuifje - De sigaren van de Farao. Eerste druk, 1955, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - Cigars of the Pharaoh (Dutch). First edition, 1955, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#571Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180