#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#99“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
#194‘De Baadster.’ Bronzen beeld naar Degas.
'The Bather.' Bronze statue after Degas.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#485MercatorEen vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
#388Een set van twee koperen Syrische parfumflesjes met sporen van polychromie.
A set of two copper Syrian perfume bottles with traces of polychromy.No longer availableDim. h 10 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Koninklyk Gouda"Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.
"Chrysanthemum." A multicolored porcelain vase with floral decoration. Marked and numbered #2694 at the bottom.No longer availableDim. 41 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80