#505Een zeshoekige tulpenvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan apocrief gemerkt CK.
A hexagonal tulip vase in blue and white earthenware decorated with flowers and birds. Marked CK apocryphally at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#507Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.
A Chinese porcelain garden stool, blue and white with dragon and floral decoration.No longer availableDim. 47 x Ø 34 cmEstimate: € 225 / 275 -
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#509Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.
A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
A multicolored hand-knotted Persian carpet with geometric design.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 60 / 90