#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#18HergéDe avonturen van Kuifje - De zaak Zonnebloem. Eerste druk, 1956, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - The Calculus Affair (Dutch). First edition, 1956, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#505Een zeshoekige tulpenvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan apocrief gemerkt CK.
A hexagonal tulip vase in blue and white earthenware decorated with flowers and birds. Marked CK apocryphally at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
A lot of archaeological finds with a silver ring and seal moulds.No longer availableDim. ring 15,30 gEstimate: € 40 / 80 -
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#226Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50