#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
#346Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.
A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.No longer availableDim. h 88 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Artis-Historia“Bestemming in Beeld” Een lot van 19 albums met betrekking tot verschillende destinaties. Volledig ingeplakt. Jaren ‘90.
"Destination in Pictures" A lot of 19 albums depicting various destinations. Fully glued. 1990s.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#353Atlas Editions5 autominiaturen, presidentiële oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
5 car miniatures, presidential vintage models, from the Atlas Editions series.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#126Massimo & Lella Vignelli CasiglianiPeriod: 1931-2014Tavolino mod. “Metafora”. Een vintage design salontafel met 4 geometrisch wit marmeren poten, bestaande uit globe, kubus, piramide en cilinder, waarop een vierkant glazen blad. Ontwerp door Massimo & Lella Vignelli voor Casigliani, 1979.
Coffee table model "Metafora". A vintage design with 4 geometric white marble legs: globe, cube, pyramid and cylinder, supporting a square glass top. Designed by Massimo & Lella Vignelli for Casigliani, 1979.No longer availableDim. 20 x 98 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled oval glass. Golden patina with a bow at the top and various cherubs in the carving.No longer availableDim. 87 x 61 cmEstimate: € 100 / 150