#139Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#465CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Alexandre CaronEen verguld bronzen buste van een kind op marmeren voet. In de schouder gesigneerd.
A gilt bronze bust of a child on a marble base. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#551Krautheim, Selb BavariaEen Duits porseleinen theeset met bloemendecor en blauwe rand. Bestaande uit 6 tassen, 6 ondertassen, 6 dessertborden, een theepot, melkpot en suikerpot. 21 stuks
A German porcelain tea set with floral decoration and blue rim. Consisting of 6 cups, 6 saucers, 6 dessert plates, a teapot, milk jug, and sugar bowl. 21 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#703Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300