#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#35Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
A lot of three vintage telephones in metal and bakelite.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain covered vases with battle scenes. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80