#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#494Dali“Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.
“Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.No longer availableDim. 25,5 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#623“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#205Een 14 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 1,10 ct.
#385Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
#477Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.No longer availableDim. Ø: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#789Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#649Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#369Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#514Lode BosmansPeriod: 1925 - 2017“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.No longer availableDim. 79 x 94 cmEstimate: € 75 / 100