Other lots in this auction
-
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een 22 karaats geel gouden munt.
Pendentif en or jaune 18 K muni d’une pièce en or jaune 22 K.No longer availableDim. 20,38 g 4 cmEstimate: € 600 / 800 -
#311Christofle, France
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie etuis met telkens twee kleine asbakken, een pepermolen en een zoutvat. In originele etuis. We voegen er een cocktailshaker van een ander merk aan toe.
Lot de métal argenté comprenant trois étuis contenant des petits cendriers, un moulin à poivre et une salière. Dans les étuis d’origine. Nous ajoutons un shaker d’une autre marque.No longer availableDim. h: 3 - 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Service en cristal incolore aux motifs floraux taillés. 12 verres à vin rouge, 10 à vin blanc, 9 à liqueur, 9 flûtes, 10 verres à eau et 10 verres à whisky divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#789Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Ruscha
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42 / 48 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 215 x 132 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492Willy Cools
“Abstract figuur”. Een kunstwerk op een Belgische postzak.
“Figure abstraite”. Oeuvre d’art sur un sac de la poste belge.No longer availableDim. 97 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#755
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#304A. Van de Velde
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zonder kader.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée. Sans cadre.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373
Een lot oud apothekersglaswerk, bestaande uit flesjes, schaaltjes, buisjes, enz.
Lot de verrerie de pharmacien dont bouteilles, plats, tubes etc.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100