Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.

Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.

Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.
Dim. l: 126 cm
SKU: 2508200673.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #673
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #725

    Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.

    Table ovale à abattant et sur roulettes.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Dali

    “Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.

    “Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #623

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #639

    Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)

    Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).
    No longer available
    Dim. h: +/- 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #205

    Een 14 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 1,10 ct.

    Bracelet en or blanc 14 K serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,65 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #385

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #477

    Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.

    Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #410

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #789
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #649

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.

    No longer available
  • #514
    Lode Bosmans
    Period: 1925 - 2017

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.

    “Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.
    No longer available
    Dim. 79 x 94 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More