Similar lots by type
-
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#100
Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork. -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
-
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#170
Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
A Chinese lacquered box with a decor of swans. -
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#214
Een glazen stolp met houten voet.
A glass dome with a wooden base. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#20
Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress. -
#95
Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.