Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.

Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.

Un vase à long col en pâte de verre polychrome.
Dim. H.59 cm
SKU: 2602190077.
Categories: Metaal, Verlichting.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #755

    Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.

    Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.
    No longer available
    Dim. 44 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #178

    Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.

    Une paire de candélabres portés par des petits maures.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #595

    Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.

    Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #801

    Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.

    Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #281

    Een houten humidor met hygrometer.

    Un humidor avec hygromètre.
    No longer available
    Dim. 35 x 19 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #761

    Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.

    Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #418

    Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.

    Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #751

    Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.

    Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 32 x 22 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #605

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #568

    Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

    Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #309

    “Neerhofscène” en “Zemelziften”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pendants.

    ”Scène de basse-cour” & “ Tamisage de son”. Huile sur toile. Signées. Pendants.
    No longer available
    Dim. 60 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #358

    Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #615

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #117

    Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).

    Une statue d’ancêtre en bois. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #234

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #642

    Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #243

    Een paar bronzen tafellampen.

    Une paire de lampes de table en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #675

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #787

    Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.

    Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110

Other lots in this auction

  • #732

    ”Portret van een vrouw”. Olieverf op board.

    ”Portrait d’une femme”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #397

    Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.

    Une relique en bois et métal. Gabon.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #613

    “Chinese vissers”. Vier beelden van gesculpteerd speksteen.

    Quatre pêcheurs chinois en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #478

    Een uitvouwbare bureaulamp. Gemerkt.

    Une lampe de bureau pliable. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #177
    Davidoff

    Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.

    Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #780

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #773

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 60
  • #297

    Een Afrikaans masker van gebeeldhouwd hout, voorzien van een sluier van jute en textiel.

    Un masque africain en bois sculpté à voile en jute et textile.
    No longer available
    Dim. 101 x 56 cm (23 x 15 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    Georges Steel

    “Twee jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    ”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #899

    Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.

    Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    Groot houten fetisjbeeld. Afrikaans werk. Chokwe (?), DRC.

    Une grande statue fétiche en bois. Travail africain. Chokwe (?), RDC.
    No longer available
    Dim. H. 101 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #696
    Kilim Baneh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 349 x 270 cm
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More