Other lots by Hämmerli
Similar lots by type
-
#486Norconia, Germany
Een CO2 luchtbuks. Model QD78. Kaliber 4.5mm. Met gemonteerde RD1X30 holografische richtkijker.
Une carabine à air comprimé CO2. Modèle QD78. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée holographique RD1X30 montée.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 180/240 -
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 115 cmEstimate: € 100/120 -
#466Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100/120 -
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF1-4X32 CI. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#644
Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#436Colt - Special Combat
Een CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.
Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#642
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
Deux grenades d'entraînement, une en caoutchouc et une en métal.No longer availableDim. h: 96 & 102 cmEstimate: € 40/50 -
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
Un petit attaquant à un coup vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 120/180 -
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60/75 -
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
Un fusil à silex napoléonien. Fissure dans la crosse.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 180/240 -
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF6X42. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#430
Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.
Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
Quatre lances africaines en fer forgé et bois.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#467
Een groep van gesculpteerd jade in de vorm van een bloeiende struik met diverse vogels. Op houten sokkel en in doos.
Un groupe de jade sculpté en forme d'arbuste fleuri avec divers oiseaux. Sur socle en bois et en boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#32Angelo VadalaPeriod: °1940
“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#669
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué 'AM' en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#166
Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.No longer availableDim. 98 x 105 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#493
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#135
“Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.
Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#451
Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor multicolore de geishas dans un évidement sur fond de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/40 -
#560
Een Chinees hardhouten hoekvitrine, versierd met ingelegde versieringen van parelmoer.
Une vitrine d'angle chinoise en bois dur, décorée de décorations incrustées de nacre.No longer availableDim. 180 x 83 cmEstimate: € 120/200 -
#684
Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Un plat de service en métal argenté, orné d'un décor gravé. Sur pieds.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 25/35 -
#11
Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.
Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 20/30 -
#673
Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.
Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#36
Een rond serveertafeltje van messing en glas. Met afneembaar dienblad en op wieltjes. Italiaans werk.
Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.No longer availableDim. h: 68 cm; Ø: 44 cmEstimate: € 36/40