#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
#228Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#281Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
#728DemanetEen terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300
#429Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#21SadlerEen Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#78Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
#388Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#411Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
#687Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150