Similar lots by type
-
#578Leontine Craane
Een lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#697
Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#581Steiff
Een licht bruine beer. Elmar nummer 32.
Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.No longer availableDim. L: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547
Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#663
Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#573Leontine Craane
Een donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171
Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..
“L’amant”. Miniature romantique sur ivoire. Cadre en os. XIXe siècle.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#702
“Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd
“Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#370
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelring met drie paar verschillende bijpassende schakeloorbellen.
Bague en maillons en or bicolore 18 ct et trois paires de boucles d’oreilles en maillons.No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#191
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#199Daum, Nancy
Grote vaas van glaspasta met een geëtst en geëmailleerd decor van akeleien in rood en groen op grijsbruin veld. Obconische buik met vernauwing naar het voetstuk toe. Gemerkt Daum, Nancy met het Kruis van Lotharingen.
Grand vase en pâte de verre à décor à l’acide et émaillé d’ancolies en rouge et vert sur fond gris-brun. Panse obconique aux rétrécissements vers la base. Marque Daum, Nancy et la croix de Lorraine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 3000 / 5000 -
#232
Een mahoniehouten commode in Georgianstijl met vier laden. XIXe eeuw.
Commode en acajou de style Georgian ouvrant à quatre tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#804Desmarres à Martigné-Ferchaud
Een comtoise van gedreven messing met wit geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Comtoise en laiton repoussé. Cadran émaillé blanc avec marque. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#318
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor in de geest van Lodewijk XVI. Onderaan gemerkt ‘Paris’.
Vase couvert de style Louis XVI en porcelaine polychrome et dorée. Décor d’un bouquet de fleurs peint à la main dans une cartouche. Fond rouge bourgogne. Marque Paris sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 230 -
#193
Een zilveren sigarettenhouder 800‰. Polen.
Boîte à cigarettes en argent. Poinçons polonais pour 800‰.No longer availableDim. 151,07 gEstimate: € 60 / 100 -
#650Boucheron
“Jaïpur.” Een parfum van 15 ml in cadeauverpakking.
“Jaïpur”. Parfum de 15 ml en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#147
Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#477Seals
“Windhonden”. Een groep van zamak op arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
“Lévriers”. Groupe en régule sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 80 / 100