Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Spilliaert

Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.

Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.
Dim. h: 61 cm
SKU: 2405160207.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #207
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #258

    “Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.

    “Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350
    Cabotine Pastel en Grès

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #335
    Genny, Fleur de Rose en Fath

    Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.

    Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #378

    Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.

    Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #419

    Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.

    Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #605
    Ralph Lauren

    “Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.

    “Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #610
    Nina Ricci

    “L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.

    “L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #310
    Oscar de la Renta

    Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.

    Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #203
    Avi Kenan

    “Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #537

    Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.

    Masque en bois sculpté rehaussé de coquilles. Dan, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #193
    P.F. Choppin

    “Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #277

    Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.

    Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #678

    Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

    Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #213
    Vassily Yacovlevitch Gratchev
    Period: 1831 - 1905

    “Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.

    “Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #300
    Yves Saint Laurent

    Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.

    Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #235
    Giorgio Beverly Hills

    “Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.

    “Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #590
    Chantal Thomass

    Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.

    Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #157

    Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.

    Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #283

    “Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.

    “Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #305
    Christian Dior Dune

    Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.

    Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #1
    Léon Bureau

    “Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.

    “Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #247
    Bouret

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #143

    “Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.

    “Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #420

    Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.

    Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #431

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229
    Max Retoré

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898. Inscriptie op verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98.

    “Voilier devant la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1898. Inscrite au verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98”.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #644
    F. Marteleur

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #351
    Val St. Lambert

    Een likeurstelletje, bestaande uit een karaf en zes glaasjes van kleurloos en groen geslepen kristal.

    Garniture à liqueur comprenant une carafe et six gouttes en cristal taillé aux détails verts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 90
  • #86

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.

    Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.
    No longer available
    Dim. l: 140 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    Een verzameling van dertien tabakspotten van aardewerk en steengoed in verschillende uitvoeringen.

    Collection de treize pots à tabac en faïence et grès en différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #132
    Jozef Tilleux

    “Zeilboten in een binnenhaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voiliers à marée basse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #534

    Een Napoléon III violontafel van zwart gebeitst en verguld hout. Kruisverbinding in X versierd met een gesculpteerde dekselvaas.

    Table violon Napoléon III en bois noirci et doré. Entretoise en X surmontée d’une vasque sculptée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #94
    Karel Van Lerberghe

    “Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.

    “Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #174
    Emiel Van Damme
    Period: °1885

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boek over de kunstenaar d.d. 1966 en door hem gesigneerd.

    “Paysage rupestre au clair de lune”. Huile sur toile. Signée. Avec un livre traitant l’artiste daté 1966 et signé par lui-même.
    No longer available
    Dim. 112 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Frans Van Immerseel

    “De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak. Gesigneerd.

    “Lange Wapper”. Un vitrail avec lumière . Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More