Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.

Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.

Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.
Dim. H. 33 cm
SKU: 1312220620.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #117
    Gucci

    Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.
    No longer available
    Dim. H:45cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #95
    Leigan Swiss

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband. Omstreeks 1950.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,30 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een rechthoekige spiegel met gebeeldhouwde en vergulde houten lijst in barokke stijl.

    Miroir rectangulaire avec cadre en bois sculpté et doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #607

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #452

    Japanse houtdruk met geisha op een brug.

    Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #232
    Gauwebergen

    “Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage aux bords de la Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #619
    Jan Bosschaert
    Period: °1957

    “Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.

    « Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #598

    Een reeks van tien kleurloos kristallen whiskyglazen, facetgeslepen en versierd met gegraveerde decors van dieren.

    Série de dix verres à whisky en cristal incolore, facettés et décorés de motifs animaliers gravés.
    No longer available
    Dim. H: 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.

    Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.
    No longer available
    Dim. 74 x 116 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #541

    Een grote zittende Boeddha van verguld hout.

    Un grand bouddha assis en bois doré.
    No longer available
    Dim. H. 175 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More