Similar lots by type
-
#841Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#579Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
Un berceau ancien en fonte patine blanche.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 60 / 100 -
#792Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#628Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200 / 300 -
#802Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#829Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#618Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#621Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, style Louis XIII, avec revêtement.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240 / 320 -
#844Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260 / 300 -
#614Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50 / 80 -
#590Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#596Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300 / 400 -
#599Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400 / 500 -
#632Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80 / 150 -
#832Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#574Een barokke armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. XVIIe eeuw. Restauratie.
Un fauteuil en chêne sculpté style Baroque. XVIIième siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#834Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619Een reeks van twaalf eikenhouten stoelen in Henri II-stijl, bekleed met blauw fluweel. Recent opnieuw bekleed.
Une série de douze chaises en chêne, style Henri II, avec un revêtement en velours bleu. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#837Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90 / 130 -
#622Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#523“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,60 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,31 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#704“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon in tempera op paneel.
“Vierge à l’Enfant Kazanskaia”. Icône russe en tempera sur panneau.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#723Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.
Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#271Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#112“Heilige op wolk”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
“Saint sur un nuage”. Un dessin en sanguine sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#197Emile PinedoPeriod: 1840 - 1916“Arabe en marche”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met stempel “Medaille d’argent 1889 Exposition Universelle”.
”Arabe en marche”. Une statue en bronze. Signée et tampon “Médaille d’argent 1889 Exposition Universelle”.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#438Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#709Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113“Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.
“Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 100 / 120


