Similar lots by type
-
#792
Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50/70 -
#841
Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#596
Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300/400 -
#628
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#802
Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#574
Een barokke armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. XVIIe eeuw. Restauratie.
Un fauteuil en chêne sculpté style Baroque. XVIIième siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#621
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, style Louis XIII, avec revêtement.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240/320 -
#829
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#223
Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260/300 -
#614
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50/80 -
#579
Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
Un berceau ancien en fonte patine blanche.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 60/100 -
#610
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80/150 -
#600
Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400/500 -
#837
Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90/130 -
#834
Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#590
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#589
Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#632
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#618
Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#622
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#619
Een reeks van twaalf eikenhouten stoelen in Henri II-stijl, bekleed met blauw fluweel. Recent opnieuw bekleed.
Une série de douze chaises en chêne, style Henri II, avec un revêtement en velours bleu. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#832
Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#844
Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#367
Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Une paire de cadres richement travaillés en bois sculpté en style baroque.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 160/200 -
#353
“Danseressen met instrumenten”. Een groep van wit en verguld porselein. Achteraan gemerkt. Restauratie aan de basis.
”Danseuses et instruments”. Un groupe en porcelaine blanche et dorure. Marque au dos. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#132Gustaaf Imberechts
“Stilleven met marmeren beeld en bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Nature morte à la sculpture en marbre et au vase de fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#231Longchamp
Een handtas en een pochette van oranje leder. Met stofzak en in originele doos.
Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#211
Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.
Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#815
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#731
Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.
Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 800/1000 -
#657
“Christus”. Europese plaquette van gebeeldhouwd ivoor. Mogelijk Dieppe, omstreeks 1900. Klein letsel onderaan.
“Christ”. Plaquette européenne en ivoire sculpté. Probablement Dieppe, vers 1900. Petit dégât à la base.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 120/200 -
#791
Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.
Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#351Val St. Lambert
Een kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.
Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 23 & 32 cmEstimate: € 40/50