Similar lots by type
-
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#612
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.
Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 85 x 115 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240/300 -
#589
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#594
Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#615
Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.No longer availableDim. 82 x 73 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#609
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 97 x 168 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#576
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#800
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#630
Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 200/240 -
#603
Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.
Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.No longer availableDim. 220 x 135 x 55 cmEstimate: € 100/160 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#626
Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.
Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#635
Een gefineerd bijzettafeltje met één lade en een centrale liervormige poot.
Une petite table d’appoint en placage à un tiroir et un pied central en forme de lyre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/200 -
#799
Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.
Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#196
Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.
Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.No longer availableDim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cmEstimate: € 600/1000 -
#827
Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.No longer availableDim. 103 x 75 cmEstimate: € 120/180 -
#575
Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.
Table à allonges en acajou. Style Regency.No longer availableDim. b: 196 cmEstimate: € 120/200 -
#595
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.
Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 150/250 -
#585
Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.
Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 75 x 162 x 145 cmEstimate: € 200/350 -
#802
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#356
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#803
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#586
Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#63
Een lot van zes borden en een dienblad op koperen voet van meerkleurig en verguld porselein, waarbij twee Weense, een Engels, twee Belgische en de laatste van Limoges.
Lot de six assiettes et un plateau sur piédouche en cuivre, en porcelaine polychrome et dorée dont deux de Vienne, deux anglaises, deux belges et le dernier de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600/700 -
#390
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 250/300 -
#172
“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#679
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#211Jaeger - leCoutre
Een tafelklok in kast van verguld messing en glas. Model Atmos. Werkende staat. Met originele doos.
Pendule de table Atmos en laiton et verre. . En état de marche. Avec la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 550/750 -
#774
Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#710
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.
Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté avec revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#709
“Marco Polo”. Een schaalmodel driemaster.
“Marco Polo”. Une miniature d’un trois mats.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale citrine van ± 3,35 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 3,35 ct. et de diamants d’un poids total de 0,35 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 1200/1400 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et un saphir de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 450/550