Other lots in this auction
-
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#5
Een paar tinnen beeldjes van de Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; “Daikoku & Ebisu”.
A pair of pewter figurines of the Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; "Daikoku & Ebisu".No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 8cmEstimate: € 40/50 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#253
Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30/50 -
#56Dresden
Een klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45/50 -
#169
Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25/50 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#111
Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 20 x 28 cmEstimate: € 30/35 -
#40
Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
Seven various decorative plates of colored earthenware and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18-23 cmEstimate: € 35/50 -
#149Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-6 Volkswagen 1952- DY-6B Volkswagen 1951In originele doosjes.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#17
lot van 3 glazen windlichten, 2 met goud/zilver - 1 met zwarte decoratie, afgebeeld bostafereel met bomen en herten.
lot of 3 glass lanterns, 2 with gold/silver - 1 with black decoration, depicting a forest scene with trees and deer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 12,5 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50