Other lots in this auction
-
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
Une série de six chaises en acajou Directoire.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#512Bourgignon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 350 / 450 -
#113Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Trois reliefs du XIXème siècle en terre de pipe sous verre.No longer availableDim. h: 5, 6 & 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#39Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367Een insteekalbum met diversen en losse postzegels. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1949-1990. En een doos met kaarten o.a. filmsterren en 22 ruilboekjes met postzegels.
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200


