Other lots in this auction
-
#348
Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50/60 -
#545Dinh Van
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 300/400 -
#17Limoges
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25/35 -
#631
“Oude wijze met staf en lotustak”. Een beeld van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
”Vieil homme et branche de Lotus”. Une statue en ivoire finement sculptée. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 (z.s.)Estimate: € 550/600 -
#303
Drie gegraveerde poederdozen en een sigarettendoosje van zilver. Diverse keuren.
Trois poudriers gravés et un porte-cigarettes en argent. Poinçons divers.No longer availableDim. 356,77 gEstimate: € 120/180 -
#438
Drie kunstboeken:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Antwerpen 1990. Goede staat.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Antwerpen 2007. Met stofwikkel. Goede staat.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Teksten van Albert De Vos. Met opdracht en signatuur van Martin Wallaert d.d. 1978. Stofwikkel met randschade. Goede staat.
Trois livres d’Art:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Anvers 1990. Bon état.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Anvers 2007. Avec jaquette. En bon état.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Textes par Albert De Vos. Avec commande et signature de Martin Wallaert, 1978. En bon état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#356
Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
Une table Gateleg en chêne avec un tiroir sur le côté.No longer availableDim. h: 82 cm Ø 104 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300/500 -
#687
Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150/170 -
#553
Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#869
Drie verschillende zeeschelpen, waarvan één met een caméedecor en gemonteerd als lampje op een bronzen voet.
Trois coquillages différents, dont un monté en lampe avec un pied en bronze.No longer availableEstimate: € 35/50