#401
#431
Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
Une paire de paons en laiton sur socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60
#581
Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.
Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.No longer availableDim. l: 10 & 55 cmEstimate: € 60/80 -
#655
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Slijtage.
#341Alessi
Een inoxen ijsemmer. Gemerkt.
#406
Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#619
#407
Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#171Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
Pêcheuse de crevettes. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 41cmEstimate: € 400/450 -
#693
Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#307Val St. Lambert
#653
#423
Een vaas van rood Muranoglas.
#592GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50