#753B.F.K.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#454Kurt Lewy
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#731
Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
#780
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#711
Een XIXe eeuwse ceremoniesabel met messingen handgreep.
#75
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#680Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#756Mori
Een handgeknoopte loper.
#107
Een maquette van een zeilschip.
#105
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de rubis ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#121
Een oude erfbrief op perkament met betrekking tot een hoeve te Zevenbergen. Vermoedelijk XVe eeuws.
Une ancienne lettre d’héritage sur parchemin en relation avec une fermette à Zevenbergen. Probablement XVième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#643
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100