Other lots in this auction
-
#661Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382“De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.
”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#843Een Engelse breakfasttable van mahoniehout met twee neerklapbare uiteinden.
Une table de petit-déjeuner anglaise en acajou avec deux abattants.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#38Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#525Een houten tafel met poten in kruisverbinding en een lade in de gordel. Versierd met beschilderde motieven. Op te frissen.
Une table en bois au pieds en croix et un tiroir dans la ceinture. Décoration de motifs peint. A rafraîchir.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#746Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een concentrische bal en zijn staander van gesculpteerd ivoor met een decor van draken. China, eerste helft van de XXste eeuw.
Balles concentriques sur support en ivoire sculpté. Décor aux dragons. Chine, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#771- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#837Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90 / 130 -
#423Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#296Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200

