#627Ladislav F. Prokop
#731
Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.
#628Friedrich Solmann
Een oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.
Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#348
#492
Een lot van achttien pijpjes van pijpaarde, in de vorm van XVIIe eeuwse schilders.
Lot de dix-huit pipes en terre de pipe en forme de têtes de peintres du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#309
Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome dite Vieux Bruxelles. Sous globe en verre. Flanquée de deux cornets en Vieux Bruxelles, également sous globes en verre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147Limoges
#312Gustaaf Pieters
“Le char au foin”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/50 hors planche.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#474Herend
Een cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#766
Vijf eikenhouten begijnenstoeltjes met rechte ruggen. Lichtjes afwijkende vormen. XIXe eeuw.
Cinq petites chaises de béguines aux dossiers droits. Les exécutions légèrement différentes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#723
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#449
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#216Oxford University Press
“The Vasari Society for the reproduction of drawings by old and mondern masters”. Complete serie II (16 jaargangen, 1920 tot 1935) in 15 volumes met facsimiles (collotypie), monochroom of polychroom, van tekeningen door oude meesters (van Breugel I tot Ingres), met uitgebreide begeleidende tekst. Losbladig uitgegeven op vellen in-folio in portfolio. 376 natuurgetrouwe afbeeldingen.
“The Vasari Society for the reproduction of drawings by old masters”. Série II complète (16 années, 1920 à 1935) en 15 volumes avec facsimilés (collotypie), monochrome ou polychrome, de dessins par des maîtres anciens (de Breughel I à Ingres), accompagnés de textes élaborés. Feuilles non reliées in-plano en portfolio. 376 illustrations très naturelles.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#243
Een zilveren roomkannetje en zoutvat met glazen recipiënt in Empirestijl. De laatste met Belgische keuren tussen 1814 en 1831 namelijk tweede gehalte(833‰) en een garantiekeur.
Crémier en argent massif et salière en argent aux récipient en verre de style Empire. Ce dernier aux poinçons belges pour 1814-1831, deuxième titre (833‰) et poinçon de garanti.No longer availableEstimate: € 180 / 200