#132Een zilveren Christus met INRI en schedel.
Crucifix au corps, INRI et crâne en argent.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#592G. Corneille“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#276Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 700 / 900 -
#242Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#603Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
#451Een Afrikaans sculptuur van been.
Sculpture africaine en os.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Lip DauphineEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#422Limoges FranceEen visservies waaronder 12 borden, een serveerschaal, terrine en sauskom. Onderaan gemerkt.
Service à poisson comprenant 12 assiettes, un plat de service, une terrine et une saucière. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#103Twee zilveren dozen, waarvan één met Iraanse keuren.
#658Een Indisch doek met zijde met een voorstelling van een olifant en fabeldieren.
Chiffon indien en soie représentant un éléphant et des animaux fabuleux.No longer availableDim. 125 x 95 cmlEstimate: € 50 / 60