#71
“De jager en zijn meisje”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt.
“Le chasseur et sa fille”. Groupe en porcelaine polychrome de Saxe. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#157
Een zeldzame bruidstolp met diverse bloemen en een duif van wit biscuit. Eind XIXe eeuw.
Cloche de mariage rare aux fleurs diverses et un pigeon en biscuit blanc. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#556Bidjar
#150
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500/1600 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
#576Sarouk
#552
Een lot van drie hoofddeksels van de Rijkswacht.
Lot de trois chapeaux de la gendarmerie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
#612
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
Chapeau d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#437Goebel
Een kerststalletje van meerkleurig porselein, met Heilige familie, os, ezel, twee schaapjes en een engeltje. Ontwerp van M. I. Hummel. We voegen er een anders gemerkt engeltje aan toe.
Crèche de Noël en porcelaine polychrome comprenant la Sainte Famille, le boeuf, l’âne, deux moutons et un angelot. Création de M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot d’un autre marque.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/60 -
#263Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 81 x 86 cmEstimate: € 140/160 -
#539
Képi en feutre d’un sous-officier civil belge, modèle 1899.No longer availableEstimate: € 60/100