Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

Candélabre d’église en laiton de style baroque.
Dim. h: 115 cm
SKU: 2508200693.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.

    Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #609

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #782

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #632

    Een ronde bronzen hanglantaarn.

    Lanterne de vestibule ronde en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #690

    Een staande lamp van onyx en messing.

    Lampadaire en onyx et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 168 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.

    Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #585

    Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.

    Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #775

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.

    Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #573
    LUCI

    Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.

    Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #628

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #788

    Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.

    Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #755

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #639

    Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)

    Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).
    No longer available
    Dim. h: +/- 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #582

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #617

    Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.

    Paire de grandes lanternes murales en fer.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #761

    Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.

    Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #386

    Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.

    Lampadaire en fer forgé doré.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #209

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #602

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #592

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #634

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #622

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #618

    Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.

    Paire de consoles moulées aux angelots.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #502

    Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.

    Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #168
    Kenzo

    Een zijde foulard in originele doos.

    Foulard en soie dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 55 x 165 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #443

    “Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    “Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #484

    “Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.

    “Rosa Indica Vulgaris” et “Rosa Incica Cruenta”. Deux reproductions d’après Redouté.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #16

    Vier gigognetafeltjes met een gegraveerd decor. Begin XXe eeuw.

    Suite de quatre tables de gigogne à décor gravé. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #667

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161
    Louis Vuitton

    Een oranje vernis lederen handtas.

    Sac à main en cuir vernis orange.
    No longer available
    Dim. h:26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #521

    Een replica van een Samuraizwaard.

    Réplique d’un sabre samurai.
    No longer available
    Dim. l: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    “Menorah Dalinienne”. Een kandelaar van verguld brons op marmeren voet. Gesigneerd S. Dali, genummerd 80/150 (met certificaat).

    “Menorah Dalinienne”. Candélabre en bronze doré sur base en marbre. Signé S. Dali, Numéroté 80/150 (avec certificat). Marbre réparé.
    No longer available
    Dim. 51 x 31 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.

    Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #724
    L. Van Tolhuyzen

    “Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    “Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More