Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vier-armige kandelaars.
Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vier-armige kandelaars.

Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.
Dim. h: 48 cm
SKU: 2808180271.
Categories: Klokstel, Koper.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #251

    Twee paar runderhoorns met wandbevestiging.

    Deux paires de cornes de boeuf comme décoration murale.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #111

    Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).

    Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #33

    Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

    Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Een antieke messingen beddenpan met smeedijzeren handvat.

    Un bassin de lit antique en laiton et manche en fer forgé.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #117

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

    Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #580

    Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #121

    Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.

    Garniture de cheminée en laiton doré et porcelaine d’Arita. Décor de guirlandes et de têtes de Bacchus. Pendule surmontée d’un lion ailé. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 53 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #799

    Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.

    Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #691

    Een paar balustervazen van cloisonné op geel koper, versierd met een bloemendecor.

    Une paire de vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #534

    Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.

    Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 320 / 400

Other lots in this auction

  • #419

    Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.

    Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.
    No longer available
    Dim. 42 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #131

    Een art deco lampje van brons met een centrale glazen kap, omringd door drie engeltjes. Gemerkt en Made in Belgium.

    Lampe art déco en bronze à abat-jour central en verre, entouré de trois angelots. Avec marque et Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #650
    Bob Mau
    Period: 1926-2006

    Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.

    Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 231 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #123
    Achille Leys
    Period: 1873 - 1953

    Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    “Vlaggen en wimpels. Aandenken van Oud-Vlaenderen”. Een tweetalige uitgave.

    ”Drapeaux et banderoles. Souvenir de Oud-Vlaenderen”. Une édition bilingue.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #730

    “Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.

    ”Couple musical”. Deux statues en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #434
    Frans Dille

    “Siguenza VI.” en “Thema in verschillende toonaarden”. Gesigneerd buiten de plaat, en gedateerd resp. 1982, 1986.

    “Siguenza VI.” et “Thema in verschillende toonaarden”. Signées resp. 1982, 1986.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 22 cm &19 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #763

    Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.

    Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #644
    M. Holstein - De Vos

    “Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    “L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Dim. 83 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More