Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.

Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.

Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.
Dim. h: 57 cm
SKU: 2602190595.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #595
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #418

    Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.

    Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #713

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.

    Une paire de candélabres portés par des petits maures.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #358

    Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #755

    Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.

    Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.
    No longer available
    Dim. 44 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #605

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #603

    Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30, cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801

    Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.

    Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #573

    Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #615

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1

    Een paar vergulde koperen fazanten.

    Une paire de faisans en cuivre doré.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #411

    Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.

    Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #870

    Een enkele en twee paar koperen kandelaars

    Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.

    Un vase à long col en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. H.59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #617

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #243

    Een paar bronzen tafellampen.

    Une paire de lampes de table en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #460

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #883

    Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.

    Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #625

    Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #675

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #642

    Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #267

    Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #805

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110

Other lots in this auction

  • #892

    Een lot boeken mbt iconen: - “Gouden licht”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gent, 1988. - “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. Duitstalig. - “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987. - “Van een andere wereld”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Pando(..)

    Un lot de livres en relation avec des icônes:: - “Gouden licht”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gand, 1988. - “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. En allemand. - “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987. - “Van een andere wereld”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Pandora - Snoeck-Ducaju & zoon. Gand(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #379

    “Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.

    ”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #60

    Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.

    Collier de perles d’eaux douces au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #548

    Poederblauwe vaas van Chinees porselein. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China.

    Un vase chinois bleu poudré. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China”.
    No longer available
    Dim. 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555

    Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 6,41 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #897
    Val St. Lambert

    Een lot van 10 geslepen gekleurde kristallen glazen. In een reeks van 7 en 3 andere.

    Un lot de dix verres en cristal taillé. Une série de 7 verres et 3 autres verres.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #541

    Een liggende dog van brons.

    Un dogue couché en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #842
    N. Hans

    “Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    ”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.
    No longer available
    Dim. 49 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #164
    Jo Van Someren

    “Winters rivierzicht.” Pastel op papier. Neo-impressionistisch werk. Gesigneerd en gedateerd november 1943.

    ”Vue hivernale sur la rivière”. Pastel sur papier. Neo-impressioniste. Signé et daté novembre 1943.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.

    Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More