#400Zero HalliburtonEen zilverkleurige aktetas van aluminium.
Malette de couleur argent en aluminium.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 160 / 250 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#529Van den Broeck“Delirium”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd.
”Delirium”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#27“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
#129“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#365“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 1ct. en een smaragd van ± 1 ct.
Bague toi et moi en or blancs 18 ct sertie d’un diamant de ± 1,00 ct et d’une émeraude de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 100