#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#709Roger Nellens“Composities”. Twee tekeningen, waarbij één gemonogrammeerd.
”Compositions”. Deux dessins, un avec monogramme.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#747Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#123Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.
#770VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#748Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
#205Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
Pièce de 50 FRF à l’effigie de Napoléon III en or jaune encadrée de perles.No longer availableEstimate: € 500 / 600