Other lots in this auction
-
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Omgeving Mechelen-Antwerpen. Oude ingelijste landkaart. Deels ingekleurd.
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Alentours de Malines-Anvers. Une carte ancienne encadrée. Partiellement en couleurs.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#521Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#129“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#447Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#77Een lot zilver, bestaande uit vier servetringen en drie suikertangen. Bijgevoegd een lepel en een servetring van Christofle.
Un lot d’argent, comprenant quatre ronds de serviettes et trois pinces à sucre. Nous ajoutons une cuillère et un rond de serviette par Christofle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#115Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,05 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150

