Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.

Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.

Lustre en laiton de style Empire à trois points lumineux avec abat-jour en verre.
Dim. h: 100 cm
SKU: 1312220540.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #129
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “Vijvertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Étang dans les bois". Huile sur toile. Signée et datée 1913.
    No longer available
    Dim. 90x50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #537

    Een bronzen groep van drie apen. Mogelijk Nederlands, tweede helft twintigste eeuw.

    Un groupe en bronze de trois singes. Peut-être néerlandais, seconde moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #261

    Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

    Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
    No longer available
    Dim. H: 14-19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #551

    Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).

    Un ornement indienne en bois doré représentant Shiva dansant (XIXème siècle) et un ornement rococo en noyer sculpté à motif rocaille (XVIIIème siècle).
    No longer available
    Dim. L: 22-42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #26

    Een ovaal houten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl ùet marmeren blad en gecanneerde dwarsverbinding.

    Une table ovale en bois de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise cannelée.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #112

    “Dreefzicht in de herfst.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Allée en automne." Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Lea Van der Straeten

    “Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #101

    Een schouwpendule in Rococo stijl. Verguld hout en plaaster. Met handgeschilderd romantisch tafereel. In werkende staat. Gerestaureerd en herverguld.

    Une horloge de cheminée de style rococo. Bois doré et plâtre. Avec scène romantique peinte à la main. En état de marche. Restaurée et redorée.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #178

    Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.

    Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.
    No longer available
    Dim. 2115 g brut
    Estimate: € 900 / 1200
  • #382

    “Abstract in rood met witte stippen.” Gemengde techniek op papier.

    "Abstrait en rouge avec des points blancs." Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases octogonaux à couvercle en faïence bleue et blanche, les couvercles décorés de lions avec une boule. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More