#667Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
#421Een Thaise Boeddhabuste van brons.
#305Een 18 K geelgouden ronde ketting.
#629Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.
#366Twee stoeltjes met rieten zit.
#153Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320 / 400 -
#602Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
#617Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.
#424Renaat Meris (?)“Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.
Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#98Een uitgestoken houten Bacchus.
#286Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
Une table basse et ronde en marbre blanc.No longer availableDim. 45 Ø x 53 cmEstimate: € 25 / 35