Similar lots by type
-
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200 -
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#692Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
Un lampadaire en laiton, la base décorée de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 30 / 40 -
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
Lanterne de navire en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#578Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres Marie-Thérèse identiques à six bras avec des pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#605Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#590Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableDim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#458Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#473Lolo PalazzoEen bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Lanterne de vestibule en bronze aux verres sphériques.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 25 / 40 -
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#434Een bronzen luchtertje met vijf lichtarmen met bladeren en eindigend in glazen bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en bronze avec cinq bras lumineux avec des feuilles et se terminant par des bouchons en verre en forme de fleur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#488Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
Une paire de lanternes suspendues en bronze avec verre bombé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 200 -
#36Een gedreven messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton martelé.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#497“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#592J. Verstraeten“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#442“Tribute to Roland Garros”. Twee werken, één olieverf op doek en het andere aquarel op papier. Eén draagt een handtekening.
Tribut à Roland Garros . Deux oeuvres, une huile sur toile et l'autre aquarelle sur papier. L'une porte une signature.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#54“Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux coquelicots et prunes . Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 31,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492“Kinderpopje en meisje”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram en datum 1959.
Enfant poupée et fille . Technique mixte sur papier. Porte un monogramme et date 1959.No longer availableDim. 49 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#228Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad in Lodewijk XVI-stijl.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté sur un plateau de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 14 - 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#513Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 & 5,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#49Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#698Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#286Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
Une table basse et ronde en marbre blanc.No longer availableDim. 45 Ø x 53 cmEstimate: € 25 / 35

