Similar lots by type
-
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1138
Een bronzen luchter in barokke stijl met zes lichtpunten.
Lustre en bronze de style baroque à six lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#386
Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1125Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1113
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#207V.A. Winner (?)
Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.
Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#767
Een messingen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte en vogelkoppen.
Lustre en laiton à huit lumières décoré de feuillage et de têtes d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#211
Een kleine glazen karaf met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor met verzilverd tinnen montuur. Vermoedelijk Mont Joye. Omstreeks 1900.
Carafon en verre à décor de fleurs peintes et émaillées à la main et à monture en étain argenté. Probablement Mont Joye, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1115
Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#400
Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.
Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#967G. de Feure
Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1134
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1145
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#221
Twee verschillende vazen van gesatineerd glas met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor. Vermoedelijk Mont Joye. Eén met randschilfer. Omstreeks 1900.
Deux vases différents en verre satiné à décor de fleurs peintes à la main et émaillées. Probablement Mont Joye. Un éclat. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360 -
#396
Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#761
Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#757
Een luchter van koper en brons met drie dubbele lichtpunten en een centrale lamp, gedragen door een putto met een porseleinen roosje.
Lustre en cuivre et bronze à trois lumières doubles et une lampe centrale porté par un putto avec une rose en porcelaine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#970
Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#407
Een bronzen luchtertje in de vorm van gebladerte met bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en bronze en forme de feuillages aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#776
Een eikenhouten koffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à abattant plat et ouvrant à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Ludwigsburg
“Musicerend koppel”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musical”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#891Stein
Drie bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Een met afbeelding van Neuschwanstein, één met Magdeburg, gemerkt Thüringer Manufaktur-Porzellan en één met Wismut-Königstein.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 26, 24 & 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#347
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#813
Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.
Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288
“Dame met mandoline” en “Danseres”. Twee beeldjes van polychroom porselein, waarbij de eerste gemerkt van Capodimonte en de andere van Ludwigsburg.
“Dame à la mandoline” et “Danseuse”. Deux statuettes en porcelaine polychrome dont la première avec la marque de Capodimonte et l’autre de Ludwigsburg.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Roger BoutensPeriod: °1923
“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#439Damien Van Dael
“Na 150 jaar België.” Litho, gesigneerd en genummerd: 3/16. Gedateerd 06/81.
“Après 150 ans de Belgique”. Litho, signée et numérotée 3/16. Datée 06/81.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#662
Een lot van vier kastjes met vijf insecten uit Oceanië.
Lot de quatre cadres de présentation contenant des insectes de l’Océanie.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50 / 60