Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen olielampje.

Een messingen olielampje.

Une petite lampe à huile en laiton.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2508200795.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #795
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356

    Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.

    Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #779

    “Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.

    A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #636

    Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).

    Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).
    No longer available
    Dim. 205 x 179 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #623

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #459

    “Abendsonne”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd. Label achteraan.

    “Abendsonne”. Technique mixte. Monogrammée. Avec étiquette au verso.
    No longer available
    Dim. 53 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #58
    Hollohza, Hungary

    Een porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #622

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    Een paar gietijzeren tuinvazen.

    Paire de vasques en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #207

    Een schouwpendule van verguld en bruingepatineerd brons en albast. Bovenaan getooid met een fluit spelende herder met hond. Onder het uurwerk een voorstelling van een vogelpaar bij een nest en de poten versierd met bloemenguirlandes en -vaas in een geheel van barokke motieven. Met slinger en sleutel.

    Pendule en bronze doré et patiné brun et albâtre. Surmontée d’un berger jouant la flûte et son chien. Sous l’horloge une paire d’oiseaux et leur nid, le tout décoré de guirlandes de fleurs et d’un vase entourés de rocailles. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #209

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #483

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #711
    Guérin

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More