#714
Een verguld houten butlerspiegel.
#69
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
#659
Een paar vierkante metalen plantenbakken.
#276
Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
#435
Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
#312B. De Pooter
“Rozen in een Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Roses dans un vase de Delft”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#194
#573LUCI
#561
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
#84
“Crux Dux Meus”. Een Hemiksemse tegel en een aquarel met wapenschild.
“Crux Dux Meus”. Carreau de Hemixem et une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 29 cm en 29 x 29 cmEstimate: € 60/100