Similar lots by type
-
#510
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#520
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140/160 -
#458
Een paar Chinese lampvoeten van cloisonné op geelkoper op houten sokkel.
Paire de pieds de lampes en cloisonné sur cuivre jaune. Socles en bois.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 180/200 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
Goebel
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
No longer availableDim. h: 26 cm -
#431
Een ronde dekseldoos van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en het deksel getooid met een tempelleeuw. We voegen er een koperen Boeddha en een bronzen dekseldoosje met miniatuurpotjes aan toe.
Boîte couverte circulaire en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs. Le couvercle surmonté d’un lion. Nous ajoutons un Bouddha en cuivre et une petite boîte couverte en bronze contenant des pots miniatures.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#67
Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.
Petite passoire à thé et deux fourchettes en argent Sterling.No longer availableDim. +/- 93 gEstimate: € 40/50 -
#631Delvaux
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#400
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#312
Serie van twaalf zilveren theelepeltjes met getorste steeltjes eindigend in een eikel. Nederlandse keur voor 835‰.
Suite de douze cuillères à thé en argent aux tiges torsadées terminant en glands. Poinçon hollandais pour 835‰.No longer availableDim. 92,52 gEstimate: € 60/80 -
#243
Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#804
Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.
Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 50/100 -
#506
Een hallbank van gesculpteerd eikenhout met een klapblad in de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, siège formant coffre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#59
Een partij ontwerpen voor architectuur en decoratie. Diverse albums, overwegend losbladig.
Lot d’illustrations d’architecture et de décoration. Plusieurs albums, la plupart aux feuilles mobiles.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#30
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met kleine diamantjes oude slijp en parels, een speld met parel, een hanger bezet met lapis lazuli en een stukje goud.
Broche en or jaune 18 ct sertie de petits diamants de taille ancienne et de perles, une épingle à perle, un pendentif serti de lapis lazuli et un petit morceau d’or.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 180/250 -
#800
Een paar fauteuils van gebeitst eikenhout met stoffen bekleding in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils en chêne patiné recouvert de tissu. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#156
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden.
Buffet en chêne sculpté de style renaissance malinois ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/200