Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen samovar. Russisch werk.
Een messingen samovar. Russisch werk.

Een messingen samovar. Russisch werk.

Samovar en laiton. Travail russe.
Dim. h: 50 cm
SKU: 2709160084.
Category: Koper.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #633

    Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #458

    Een paar Chinese lampvoeten van cloisonné op geelkoper op houten sokkel.

    Paire de pieds de lampes en cloisonné sur cuivre jaune. Socles en bois.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #520

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.

    Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.

    Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #431

    Een ronde dekseldoos van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en het deksel getooid met een tempelleeuw. We voegen er een koperen Boeddha en een bronzen dekseldoosje met miniatuurpotjes aan toe.

    Boîte couverte circulaire en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs. Le couvercle surmonté d’un lion. Nous ajoutons un Bouddha en cuivre et une petite boîte couverte en bronze contenant des pots miniatures.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #510

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • Goebel

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    No longer available
    Dim. h: 26 cm

Other lots in this auction

  • #724
    Tim Hinterding
    Period: °1952

    “Nuevo Tango”. Kleurenets. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 30/40 buiten de plaat.

    “Nuevo Tango”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 2001 et numérotée 30/40 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #139

    Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.

    Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 59 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #777

    Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een acrobatenspel.

    Tirelire en fonte polychrome en forme d’acrobates.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #87

    (Roemeense schilderkunst. 3 boeken). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, dustjacket, als nieuw). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, dustjacket). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, dustjacket).

    (Peinture romane, 3 livres). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, jaquette, comme neuf). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, jaquette). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, jaquette).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #559

    Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.

    Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.
    No longer available
    Dim. 36 x 11,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #251
    Sèvres

    Een damesbuste van blauw en wit porselein naar een werk van G. Lévy.

    Buste de dame en porcelaine bleue et blanche d’après un oeuvre de G. Lévy.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #587

    Een paar kindjes van wit en meerkleurig porselein. Chinees werk.

    Paire de petits enfants en porcelaine polychrome. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #100

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp van ± 0,60 ct.

    Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 21,82 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #707
    Keralux

    Een kalebasvaas en een dekselvaas van meerkleurig porselein, versierd met een rozendecor.

    Gourde et potiche en porcelaine polychrome à décor de roses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #74

    Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.

    Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #560

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More