Similar lots by type
-
Goebel
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
No longer availableDim. h: 26 cm -
#510
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#520
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140/160 -
#458
Een paar Chinese lampvoeten van cloisonné op geelkoper op houten sokkel.
Paire de pieds de lampes en cloisonné sur cuivre jaune. Socles en bois.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 180/200 -
#431
Een ronde dekseldoos van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en het deksel getooid met een tempelleeuw. We voegen er een koperen Boeddha en een bronzen dekseldoosje met miniatuurpotjes aan toe.
Boîte couverte circulaire en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs. Le couvercle surmonté d’un lion. Nous ajoutons un Bouddha en cuivre et une petite boîte couverte en bronze contenant des pots miniatures.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280
Other lots in this auction
-
#632
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#814
Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à/60 -
#532
“Hofscène”. Tekening op zijde. Mogul.
“Scène de cour”. Dessin sur soie. Mogul.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#155
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1250/1350 -
#50
10 doosjes gevuld met halfedelstenen waaronder granaat, amethist, jade, kwarts en rookkwarts. Halssnoeren zonder slot e.a.
10 petites boîtes contenant des pierres semi-précieuses dont grenat, améthyste, jade, quartz et quartz fumé. Colliers e.a.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#527
Een zittende Hotei van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Hotei assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 150/180 -
#654
Een penseellegger van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een vogeltje en granaatappels. Onderaan gemerkt.
Porte-pinceau en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un oiseau et des pommes grenats. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#377
Een lot glaswerk, bestaande uit een zesdelig mauve toiletstelletje en acht glaasjes met vergulde strepen.
Lot de verrerie comprenant une garniture de toilette six pièces mauve et huit verres aux traits dorés.No longer availableEstimate: € 50/90 -
#726
Een salontafel met vier plexiglazen poten en twee glazen bladen.
Table de salon à quatre pieds en plexiglas et avec deux tablettes en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#17
Een miniatuur damesbuste met bloem van donkergepatineerd brons. Tijdperk art nouveau.
Buste de jeune femme à la fleur miniature en bronze à patine foncée. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#76Mori Bochara
Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100/120 -
#807
Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available